W ramach Tygodnia Bezpieczeństwa w świetlicy odbyły się zajęcia poświęcone zasadom bezpiecznych wakacji. Uczniowie obejrzeli film edukacyjny i rozmawiali o właściwym zachowaniu podczas letniego wypoczynku. Wykonali plakaty z poradami na bezpieczne i udane wakacje oraz prace plastyczne inspirowane latem i nadchodzącą przerwą wakacyjną. Zajęcia miały na celu utrwalenie zasad bezpieczeństwa oraz rozwijanie wyobraźni i kreatywności dzieci.
Małgorzata Smorczewska
Karolina Androsiuk
